"מסע נשי" לדרום הודו
.

"מסע נשי" לדרום הודו

מסע יחודי בן 18 ימים

דרום הודו דרך עיניו של אנתרופולוג

בעקבות נשים קדושות, אשראמים וטקסים.

תאריכי המסע: 26.3.19 - 9.3.19   

 

"מסע נשי" בשיתוף פעולה נדיר עם האנתרופולוג ד״ר דני נווה שחקר וחי עם שבטים בהודו.

נסייר בנופים גיאוגרפיים ותרבותיים מרתקים ונתבונן באמצעות מדיטציה וריפלקציה כיצד הם משתקפים בעולמנו הפנימי.

אחד המלונות בהם נלון

מה כוללת הנסיעה?

חוויה התנסותית ללב החיים בהודו והצצה לעולם הרוח ההינדי

תכנית מהודקת ומוקפדת

לינה ואוכל מהטובים ביותר שניתן למצוא במהלך המסלול

הדרכה וליווי יד ביד שיאפשרו לך מסע אישי ונשי גם יחד

מה נחווה במסע?

איך חוגגים ההודים?

נקח חלק בפסטיבלים ומופעים מרהיבים כמו מופע קתאקאלי ופסטיבל בצ׳טיקולנגארה - מחול, תלבושות, מרכבות סוסים ופסלי אלים ענקיים. 

איך נראים חיי הרוח בהודו?

נבקר באשראמים ומקדשים, נחווה את האשרם של אמה ׳האמא המחבקת׳ ונקח חלק בטקסים ובשירה לאלים באשראם של הרמנה מהרישי. נתנסה במדיטציות בבקרים ונשתתף בטקסים פולחניים השמורים להודים: נעלה לרגל עם אלפי מאמינים בליל ירח מלא סביב ההר הקדוש של טירובנמלאי, ״ליבו הרוחני של העולם״.

טעמים וריחות הודים

נטעם מכל הטוב שיש לדרום הודו להציע וניקח חלק בסדנת בישול של אוכל מקומי. נסייר בשדות תה אינסופיים ובחוות תבלינים וכמובן ננהג כמו המקומיות: נשב על הרצפה, ונאכל אוכל מקופל בתוך עלי בננה... (רק פעם אחת...)

מה מוצאים המערביים בהודו עד היום?

נתבונן ונעמיק בתופעת ׳אורוביל׳ - עיר השלום הבינלאומית בה חיים נציגים מכל המדינות חיי רוח הכוללים מדיטציה, קיימות וחינוך לשלום. נבקר בכיפת הזהב ובכפר האקולוגי. פרי חזונו של סרי אורובינדו בביצועה של "האם"- האישה שאיתו...

איך מטייל אנתרופולוג?

נצא לטייל מתוך נקודת מבטו של האנתרופולוג, ד״ר דני נווה, שחקר וחי לצד שבטים בהודו. דני ישתף אותנו בהרפתקאות האישיות שחווה ויאפשר לנו לתת להודו ״להכנס לנו מתחת לעור״ ולהתחבר לעומקה של החוויה הרוחנית והתפישתית בהודו. 

למה "מסע נשי"?

כי הנסיעה בקבוצת נשים ייחודית ושונה מכל קבוצה אחרת: במיקוד החוויות המיוחדות לנו (בסדנאות והתנסויות), בנושאים שמעניינים אותנו יותר (אמנויות, תקשורת, רוחניות), ביכולת להתבוננות פנימה ובאפשרות לשתף  בפתיחות (במעגלי השיתוף בערב), בחברויות חדשות, ובח ו פ ש..... 

פרטי הנסיעה

עלות הטיול: 4480$

הנחת רישום מוקדם של 200$ עד סוף דצמבר!

המחיר כולל: טיסות בינלאומיות,

2 טיסות פנים,

מלונות מהטובים שבנמצא,

חצי פנסיון כולל מים לכל יום,

קופת טיפים, 

אוטובוס ממוזג לקבוצה,

כניסות לאתרים, סדנאות, מפגשים והרצאות

צוות הדרכה: ריקי כהן וד"ר דניאל נווה 

סדרת מפגשי הכנה בארץ! 

ההרשמה תיסגר ב 10.2

 

מוזמנות להצטרף לערב מבוא בנושא ״אלים בהודו- על כוחות של שימור ושינוי״.

ביום רביעי ה 26.12, בשעה 19:00 בכפר סבא.

להרשמה: 0522-311380

השאירי פרטים וניצור איתך קשר

מלא/י את הפרטים מטה וניצור עמך קשר

צוות ההדרכה

ד"ר דניאל נווה - ד"ר דניאל נווה, אנתרופולוג איש חינוך ומלווה רוחני, יעשיר את המסע שלנו עם מדיטציות בבקרים, (בהתאם לאפשרויות הזמן והמקום), וכן ינחה עבודה רוחנית ממבט אנתרופולוגי במהלך הטיול באמצעות המקומות והאנשים שנפגוש. נשוחח על איזון מחדש בחיים על פי האנרגיות המיוחדות של שיווה ווישנו, על אנתרופולוגיה והתרבות בכלל ועל נשיות וירח מלא, בפרט. גם נשוחח על המעבר לדואליות, על מונותיאיזם ופוליתיאיזם וכמובן, גם על חינוך וחייו עם שבט הניאקה של דרום הודו ועל החיים והמוות.

ריקי כהן - מקימה ומנהלת "מסע נשי" כבר מעל 15 שנה. מובילה ומדריכה במהלך המסע, תחלוק אתכן את אהבתה הגדולה להודו, תרבותה ואנשיה. תעשיר את הקבוצה בידע, בניסיון ובמיומנויות מתחומים נוספים שונים. מוסיקאית ותרפיסטית בהכשרתה.

המלצות

נוריתא ארמוני: ״תודה לך ריקי על הרגישות, הסבלנות, הגמישות, ההחלטיות, על הבחירה המוצלחת בנשים, במדריכים והאנשים שפגשנו על הדרך ועל חום ואהבה שממך שופעים. תודה על מסע מופלא״. ( הודו 43)


אורית כהן: ״החוויה הייתה מדהימה ומטלטלת, המסע הזה היה מבחינתי מסע אחר… מסע מאפשר ונוגע, תרתי משמע… אני בטוחה שהתוצאה של מסע נוגע בעוצמתו, היא פרי תכנון מוקפד של המקומות שנבחרו לטיול, המדריך הנוסף מעבר למדריך המקומי ומנהיגת המסע- ריקי. המפגש הבלתי אמצעי עם אנשים שונים ומוסדות שונים בהודו, גיבוש הקבוצה הנוסעת, מפגשי הכנה מוקפדים הם שתרמו לעוצמת החוויה. אני חיפשתי מסע ולא טיול, מסע שייקח אותי למקומות עמוקים שייראה לי לא רק אטרקציות תיירותיות, אלא את מה שמעבר, מסע שיאפשר לי לחוות בקצב שלי, מסע מרגיע כמו גם מאתגר. המסע הזה, היה בו הכל וככזה הגשים את חלומי. המסע כפי שתוכנן, חשף אותי בהדרגה להודו ובכך זכה לשבות אותי בקסמו״. ( הודו 30)

תמי ברעם: "אפשר לראות את הודו בכל מיני דרכים, אבל אפשר גם לראות אותו דרך עיני הנשים שלה. הטיול הזה היה חוויה חזקה, מרחיבה את התודעה ואת הלב... עבורי הוא היה מסע מאפשר ונוגע. תודה!!" (הודו 30)

ליהיא לפיד: "לא יודעת לשים את האצבע מתי בדיוק התחלתי להבין שאני מרגישה שהחמצתי. כנראה באחד מאותם לילות ארוכים שבהם קמתי שוב ושוב לילדים, מרגישה כמו ילדה בעצמי, יודעת שהיכולת שלי להיעלם, לברוח מאחריות, לשים זין ולהעמיד את עצמי במרכז, התאדתה להמון שנים, אם בכלל תשוב אי פעם. עכשיו הם קצת גדלו הזאטוטים, וחשבתי שאני יכולה להרשות לעצמי. שבועיים של מסע אל תוך עצמי, של שחרור מכל מחוייבות, שבועיים של אשלייה שאני צעירה, פרועה ומגניבה". (הודו 1)

 

לפרטים והרשמה:

ריקי כהן:

0522-311380

דוא"ל:  

riki@masanashi.com

 

ניתן להשאיר פרטים ונחזור אלייך

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.